Цитаты Артём Чех.

 
 

Навигация

Знаки зодиака

Знаки зодиака Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы

Цитаты Артём Чех

Артём Чех (настоящее имя — Артём Чередник, 13 июня 1985 года) — украинский писатель. Псевдоним «Чех» выбрал по школьному прозвищу.

Хто знає, можливо надмір емоцій або повна їх відсутність є першим кроком до фатального кінця. Хоча не виключено, що фатальній кінець і є першим кроком до надміру емоцій або повної відсутності останніх. А весь цей розкуйовджений віхоть емоційної фатальності спонукає до несміливої посшмішки, можливо, істеричного сміху, і, врешті-решт, невиліковної абсурдності всієї ситуації...
Ми, здається, взагалі були цнотливими. Хоча це може нам лише здаватися...
Розмовляли ми про життя та іншу незрозумілу фігню..
Починаю нове життя, але через півгодини у мене опускаються руки, я знов починаю палити, знову ніфіга не роблю і думаю, що скоріш за все почну нове життя завтра, адже завтра саме час почати нове життя. І не починаю. Ти хоч не говориш про нове життя, ти так, спокійно перетворюєшся на тваринку, і взагалі, чувак, ми всі перетворюємось на метаплазматичні створіння, у нас всі рецептори атрофуються, розумаєш?
Неприємність полягала у тому, що я також був людиною, а це у мої плани ніяк не входило.
Обманювати себе вже давно увійшло в мою звичку.
Мною постійно керувало відчуття очікування. Я постійно чогось очікував, і у житті не було жодного випадку, коли б я жив - ось так, як всі живуть, - і не відчував десь усередині цього типового, певно для багатьох, стану очікування. Спочатку я очікував вступу до школи, потім до інститутут, очікування дорослішання, нової роботи, змін, а зараз - вперше я просто живу, без очікування, не заглядаючи у майбутнє, лише часом обертаючись назад й підраховуючи зроблені кроки та удари свого серця.
Ми були категоричні у своїх висловах, скептично настроєні, відлюдкуваті, залякані, у нас не було ніякої віри в якісь приємні штуки типу Бога, або диявола, або демократії, ми боялися світла, тому сиділи переважно вдома, нам не вистачало життя, ми не ходили заробляти гроші і звинувачували в цьому владу.
Чувак, у якого мама була депутатом міськради, лізти відмовився, посилаючись на ревматичний біль у спині та менструацію своєї молодшої сестри.
Але життя така штука, що воно, життя, постійно змінюється, воно обертається навколо своєї осі, і ти не встигаєш за ним, ти виловлюєш лише шматочки від нього...
Ти просто знаєш, що не прокинешся, а якщо і прокинешся, то мертвим...

Вам также будут интересны:

© 2012-2019 PersonBio.com - Биографии знаменитых и известных людей.