Цитаты Ольга Юлиановна Кобылянская.

 
 

Навигация

Знаки зодиака

Знаки зодиака Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы

Цитаты Ольга Юлиановна Кобылянская

Ольга Юлиановна Кобылянская (укр. Ольга Юліанівна Кобилянська; 27 ноября 1863 — 21 марта 1942) — украинская писательница. Член Союза писателей СССР.

Біда ломить і залізо, а ви лиш людина.
Мати таку свободу, щоби бути собi цiллю! Передусiм бути собi цiллю, для власного духа працювати, як бджола; збагачувати його, збiльшати, довести до того, щоб став сяючим, прегарним, хвилюючим, зорiючим у тисячних красках! Передусiм бути собi цiллю й обробляти самого себе, з дня на день, з року до року. Рiзьбити себе, вирiвнювати, щоби все було складне, тонке, миле. Щоб не осталося дисгармонiї анi для ока, анi для серця, для жодного зi змислiв. Щоби жадоба за красою утихомирилася. Бути передусiм собi цiллю, а опiсля стати або для одного чимсь величним на всi часи, або вiддатися працi для всiх. Боротись за щось найвище, сягаюче далеко поза буденне щастя... Такий мiй iдеал. Свобiдний чоловiк iз розумом - це мiй iдеал.
Що чоловік без жіночих рук? Глина.
А що має бджола - як каже тато - з того, що мед збирає? А що має земля з того, що родить і нас годує? А що мають тато і мама з того, що мають нас і годують? Що, питаюся? Так уже бог дав, і так мусить бути!
Світ для всіх. Для багачів і убогих.

Вам также будут интересны:

© 2012-2019 PersonBio.com - Биографии знаменитых и известных людей.